Elazığ Semazen Ekibi

Semazen ekiplerimiz ile düğünlerinize ve diğer organizasyonlarınıza manevi bir hava katabilirsiniz. Eğitimli semazenlerimiz ile profesyonel olarak çalışıyoruz. Elazığ Semazen Ekibi sadece Elazığ merkezinde değil, Ağın semazen ekibi, Alacakaya semazen ekibi, Arıcak semazen ekibi, Baskil semazen ekibi, Karakoçan semazen ekibi, Keban semazen ekibi, Kovancılar semazen ekibi, Maden semazen ekibi, Palu semazen ekibi, Sivrice semazen ekibi ile Elazığ genelinde hizmet vermektedir.

İslami düğün ile düğünlerinize manevi bir hava katıyoruz. Elazığ Semazen Ekibi ile düğünleriniz farkını hissettirecek. Elazığ İslami Düğün ekibimiz sadece Elazığ merkezinde değil, Ağın İslami düğün, Alacakaya İslami düğün, Arıcak İslami düğün, Baskil İslami düğün, Karakoçan İslami düğün, Keban İslami düğün, Kovancılar İslami düğün, Maden İslami düğün, Palu İslami düğün, Sivrice İslami düğün ile Elazığ genelinde hizmet vermektedir.

Semazenlerimiz profesyonel ve eğitimli olup işlerini layıkıyla yapmaktadırlar. Ortalama bir semazen gösterisi yaklaşık olarak 15 dakika sürmektedir. Semazenlerimiz ezgiler eşliğinde huşu içinde sema gösterilerini icra ederken sizi, sevdiklerinizi ve konuklarınızı izlemeye doyamayacağınız bu maneviyatı yaşamaya davet ediyoruz.

Detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlar için bizimle iletişime geçin.

Kalitenin değişmeyen adresi… Elazığ İlahi Grubu… 0505 532 31 40